Firma S.B.S. SKIBIŃSKI BUILDING STRUCTURES istnieje na rynku od 2001 roku.

Nabyte doświadczenie w nadzorowaniu kontraktów budowlanych zarówno na dużych inwestycjach oraz w budownictwie indywidualnym dla Inwestorów polskich i zagranicznych pozwala na efektywne zarządzanie procesem budowlanym.

Dążymy w związku z tym aby każda Inwestycja była wspólnym sukcesem Inwestora i naszej firmy.

o-nas

Firma S.B.S. SKIBIŃSKI BUILDING STRUCTURES działa na różnych polach związanych z branżą budowlaną. Budownictwo to według definicji dziedzina działalności człowieka związana ze wznoszeniem obiektów budowlanych. Łącząc tą definicję z ogromnym zakresem ustaw, przepisów, uzgodnień, wytycznych, norm, warunków technicznych wiemy jak wielkim wyzwaniem jest przebrnięcie przez ten gąszcz zagadnień. Nasza firma podejmując się danego zadania zawsze dąży do tego aby wspomóc Inwestora w zagadnieniach technicznych oraz w ogromie przepisów budowlanych. Obsługę naszych klientów prowadzimy również w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Aktywnie uczestniczymy w życiu Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa uczestnicząc bardzo często w organizowanych szkoleniach. Jako członek Komisji do spraw procesów budowlanych jesteśmy na bieżąco z problemami dotyczącymi branży budowlanej, ale również z planowanymi nowościami w przepisach i ustawach. Często też w tak szacownym gronie opiniujemy różnego rodzaju propozycje ustawodawcze.

Ostatnim naszym osiągnięciem jest przystąpienie do Amerykańskiego Stowarzyszenia Inżynierów Budownictwa (ASCE), a także do programu Inżynierowie bez granic. Możliwość obcowania z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z USA jak i możliwość kontaktu z inżynierami z USA i innych krajów daje nam możliwość przyszłościowego spojrzenia na branżę budowlaną w Polsce.


Ofertę firmy S.B.S. znajdą Państwo w zakładce NASZE USŁUGI.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !