usługa inwestora zastępczego

Inwestor Zastępczy Wielkopolska

Usługa Inwestor Zastępczy polega na reprezentowaniu Inwestora realizującego inwestycję budowlaną w trakcie całego procesu budowlanego. Zarówno w przypadku realizacji w formule „projektuj i wybuduj” czy też „wybuduj” gotowi jesteśmy się podjąć takiego zadania. Inwestor Zastępczy jest znacznym ułatwieniem dla Inwestora gdyż koordynuje cały proces realizacji inwestycji co w przypadku Inwestorów zajmujących się swoimi sprawami biznesowymi jest bardzo istotne.

Po drugie taka formuła prowadzenia inwestycji budowlanej przynosi znaczne korzyści finansowe. O wiele większe niż realizacja kontraktu z Generalnym Wykonawcą bo na poziomie rzędu 10-15 %. Dobór wykonawców poszczególnych prac, konkursy ofert, sprawy urzędowe związane z realizacją inwestycji i pozostałe elementy procesu są w gestii Inwestora Zastępczego. Prowadzenie kontraktu budowlanego w tej formule poza Inwestorem Zastępczym zawiera również w sobie cały pełnobranżowy zespół projektowy, usługę Kierownika Budowy oraz Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w tym nadzór inwestorski pełnobranżowy czyli branża konstrukcyjno-budowlana, elektryczna, sanitarna, drogowa, teletechniczna.

W ostatnim czasie coraz więcej Inwestorów przekonuje się do takiej formuły realizacji inwestycji budowlanych ze względu na oszczędność kosztów realizacji inwestycji.

Inwestor zastępczy w Poznaniu? Zadzwoń – 605 428 767


NASZA OFERTA